Лобок не брийте заради нас!

Листаючи сторінки в інтернеті, побачив заклик сексолога до жінок. Не знаю чи погодитися з ним, чи залишитися при своїй думці?

В кожного своє бачення краси, а от ізраїльський сексолог Йоні Елькан звернувся до жінок із закликом: «Лобок не брийте заради нас!»

Все більше жінок повністю видаляють волосся інтимної зони влітку, а то буває і назавжди. Не можу зрозуміти, чому в сучасному суспільстві це стало стандартом. І чи насправді цього чекають чоловіки від жінок? Думаю, що не всі чоловіки очікують саме цього. Жінки думають, що коли чоловіка допустити до жіночої інтимної зони, то йому в будь-якому разі буде приємно. Особисто я вважаю, що коли природа нагородила нас, то такими і треба бути.

Мені вже чуються крики багатьох розлючених чоловіків, що кричать про те, що лобкове волосся заважає їм працювати, бо працювати за прибраним столом набагато приємніше. Але робочий стіл може бути прибраним і приведеним до ладу, а може бути гладким і порожнім, тобто таким, на якому нічого немає. І як можна працювати за таким столом? Це вже занадто.

Особисто я ненавиджу абсолютно голий лобок – не лише через те, що це асоціюється з дитячими геніталіями, але і тому, що здається неправильним. Не скажу, що це викликає в мене відразу, але рішення жінки про гладенький лобок потребує великих зусиль, постійного видалення волосся, якщо жінка не хоче щоб воно кололося.

Якщо чоловік знаходиться поруч з абсолютно безволосою дамою, зникає такий собі елемент підготовки до того, що відбудеться. Як тільки труси зняті, він вже там. Немає шляху, немає процесу, немає повільної насолоди. Немає на чому затриматися, тому що ми одразу досягли кінцевого пункту, не встигнувши помилуватися рослинним пейзажем.

А ось при наявності волосся на лобку, у нас є додатковий майданчик для гри. Є рослинність по якій приємно гладити пальцями, є ще текстура, є ще місце для того, щоб насолоджуватися і дарувати насолоду, цілувати, шаленіти від доторку до волосся. Все це дає нам можливість відчувати додаткові відчуття.

Добре, що гладенькі лобки ще не у всіх. Не всі жінки видаляють волосся повністю, багато хто робить інтимну стрижку. Це для деяких гарний компроміс, адже підстрижений кущик краще ніж абсолютна порожнеча.

Звертаючись до жінок, хочу сказати: думаю, вам варто вибирати самим те, що добре для вас, а не піддаватися диктату. Те, що показують у порнофільмах гладенько вибритих жінок, не означає, що всі повинні бути такими.

Пам’ятайте, не всім чоловікам подобається одне і те ж.

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *