Гарна історія

Дружина, яка прийшла додому раніше ніж зазвичай, застукала чоловіка з іншою.

Ти мудак, козел! — кричала на весь будинок. — Це така дяка матері твоїх дітей! Йду від тебе! Подаю на розлучення!

Чоловік зве її:
— Почекай! Розповім як було насправді

— Не знаю, що від тебе можу чекати, але нехай це будуть твої останні слова, які від тебе почую. Виправдовуйся.

— Їхав додому післе роботи, побачив на узбіччі дівчину яка голосувала, пожалів, зупинився. Уже в машині помітив, яка вона слабенька, погано одягнена и брудна. Сказала, що вже три дні нічого не їла.

Поспівчував, привіз додому, віддав їй твою вчорашню вечерю, адже ти сказала, що хочеш схуднути і не їла. Вона жадібно накинулась на їжу і розправилася з нею за пару хвилин. Спитав, чи не хоче вмитися і скупатися. Поки вона була у ванній, я з жахом дивився на її одяг: зношений, невипраний…

Тому я приніс їй твої джинси, які ти давно не носиш, бо не влазиш у них. Також знайшов ту блузку, яку подарував тобі на день народження, і ти її ні разу не одягла, вважаючи, що у мене поганий смак. Вирішив також віддати їй піджак, подарований тобі моєю сестрою, який ти назло їй не одягаєш.

Тепер вже її стоптане взуття було ніяк не в гармонії з одягом, тому запропонував їй туфлі, куплені мною в дорогому бутику, які ти не взуваєш, тому що такі ж самі носить твоя секретарка. Вона була така вдячна. Тоді я провів її до дверей, а вона зі сльозами на очах спитала:

— Може, у вас є ще щось, чим ваша дружина не користується?

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *