Дивний сон

Автор
Опубліковано: 1521 день назад (21 січня 2015)
Редагувалась: 1 раз — 14 травня 2015
+1
Голосов: 1
Багато хто пишуть блоги, от і я вирішив не відставати від модної тенденції laugh
Так як сам я пишу не дуже, то знайшов гарненьку розповідь в інтернеті.

Якийсь порожній пляж. Ми з дружиною одні на всьому навколишньому просторі. Купаємося в чистісінькій воді. Наші речі лежать на білому як сніг піску. Ми весь час один під одного підпірнаємо - (люблю спостерігати свою голу дружину з розпущеним волоссям що пливе під водою, вона фантастично граціозна у водній невагомості, по особливому приваблива).

Пустуємо, хуліганимо, раптом Танюша говорить:
- Дивися, там якісь люди.

Я дивлюся на берег і бачу хлопця з дівчиною. Таня продовжує:
- Пливемо до берега, а то ще наші речі вкрадуть.

Ми швидко дісталися до берега, виходимо з води тримаючись за руки. Хлопець з дівчиною зупинилися біля наших речей і тепер дивляться з цікавістю на нас. Те, що ми абсолютно голі, нас якось це і не збентежило. Їх, напевно, теж.

- Добридень, - почали діалог вони.

- І вам доброго дня, - синхронно відповіли ми.

- Ми хочемо розташуватися поряд з вами, у вас вільно? - поцікавилися вони.

Ми з дружиною подивилися одне на одного, окинули поглядом порожній пляж і погодилися.

Дівчина говорить своєму хлопцю:

- Скидай свої шорти, он люди голі і не соромляться.

Сама вона була в міні-бікіні. Тільки тут я звернув увагу, що з ними не було ніякої сумки для речей. Вони скинули з себе свої тканини і, взявшись за руки, побігли у воду.

- Яка красива пара! - захоплено вигукнула Таня.

- Так, вони дуже красиві, - погодився я.

- Давайте до нас! Закричала дівчина і заклично замахала нам руками.

- Ну? - подивилася на мене дружина і, не чекаючи відповіді, побігла до них у воду. Коли вона вже пливла, я опам'ятався і теж кинувся до них. Танюшка вже була з тією парою, щось щебетала з дівчиною і вони голосно сміялися. До них було ще далеко, але я все ж пірнув і далі плив під водою (а уві сні під водою можна плисти як завгодно довго, як втім і літати вмієш).

І ось я бачу у воді три прекрасні загорілі тіла. Вони вже близько, пора виринати, але те, що я бачу далі... у мене в скронях запульсувала кров і прискорено забилося серце. У хлопця стояв прекрасний великий член. Проти моєї волі, я виринаю поряд з хлопцем і неначе випадково зачіпаю рукою за його ерегований член. Виринувши впритул поряд з хлопцем, я тут же вибачаюся за конфуз. А він загадково посміхнувся.
Я озирнувся:

- А де дівчата?

- Геть, вже виходять з води, - відповідає хлопець.

Я озираюся і бачу картину: двоє красивих жіночих тіла вже бредуть по березі, обійнявши одне одного за талії.

- А коли це... - я не закінчив питання, як по всьому моєму тілу від низу до верху пробіг холодок. Я відчув на своїх сідницях міцну руку хлопця, він провів долонею по моїй попі, причому середнім пальцем посередині від самого анусу по куприка.

- Ти що робиш!? - обурився я, і швидко поплив до берега.

Ось вже дно під ногами, я йду і бачу таку картину: дівчата в позі 69 пестять одна одній кицьки.
""
Зображення зменшено. Клацніть, щоб побачити оригінал.

Озираюся назад - хлопець у мене за спиною, і знову він кладе руку на мої сідниці. Цього разу мене кинуло в жар, в скронях ще сильніше запульсувало, злетів увись мій член. Я опустив очі, його величезний фалос також стояв кілком. У мене потемніло в очах, помутився розум...

Прояснення прийшло, коли я стояв навколішки і смоктав його член. На подив, він увесь входив в мій рот. Я його смоктав, виймав з рота, облизував його, знову заковтував і смоктав, і тут відчув його пульсацію і як гарячі тугі струмені сперми наповнюють мій рот. У цей момент я сам кінчаю, реально кінчаю!... і прокидаюся.

Моя кохана стогне від задоволення, досмокчуючи останні краплі моєї сперми з члену. У мене реально стукає в скронях, скажено колотиться серце, тремтить усе тіло, я увесь спотів.

- Що з тобою? - схвильовано прошепотіла Таня, - з тобою такого ніколи не було!

- Жахіття приснилося! ...приємне жахіття.

- А ну розповідай! - зажадала вона, поклавши мені на груди одну долоньку на іншу і упершись в них підборіддям.

- Та ні, напевно не варто, - відповів я.

- Розповідай! - вже з ноткою вимогливості і суворим поглядом сказала моя кохана.

Я переказував їй свій сон, а Таня заворожено слухала, тільки іноді перебиваючи питаннями: "А як їх звали"?, "А обличчя їх пам'ятаєш"?, "Тобі сподобалося смоктати"?. Я відповідав, що імен не знаю, облич не пам'ятаю, вони були абсолютно мені не знайомі.

- Ну ось, бачиш? Раз тобі це сподобалося уві сні - сподобається і в реалі, - зі збудженням в голосі промуркотала кохана.

Таня обійняла мене долонями за щоки і поцілувала мене в губи, її губи все ще були в спермі, а це дуже мене збуджує. Залишок ночі ми провели вже без сну.

Поділіться з друзями:

Коментарі (1)
Сашко # 14 травня 2015 в 13:17 0
Стрьомна історія, але хз. Може і мені б сподобалося так прокидатися.
Додати коментар RSS-стрічка RSS-стрічка коментарів