Мрії збуваються

Минав день і він, лягаючи спати, мріяв про неї. Він зустрічався з нею кожен день на вулиці коли йшов на роботу та коли повертався додому. Вона то гуляла на вулиці з собакою, то стояла на балконі дивлячись на людей які проходили внизу.

Вона була молода і красива. Чорне довге волосся спадало густими пасмами на плечі, чорні брови хвилями підіймалися над очима, коли вона чимось цікавилася. Він не знав її імені, але захоплювався нею здалеку. Не міг придумати привід, щоб познайомитися з нею, адже хотілося, щоб це було незвично.

Знайомство

Минув день і він лягаючи спати думав про зустріч з нею. За вікном шумів дощ, який зненацька переріс у бурхливу зливу. Розкати грому вривалися через зачинене вікно, а важкі краплі дощу билися у скло з неймовірною силою.
І тут пролунав дверний дзвінок, який доповнився стуком у двері квартири. На порозі стояла вона і їй потрібна булла допомога. Ось, він – шанс на знайомство.

Як виявилося, на балконі в неї була дерев’яна рама, яка з часом розсохлася і її було важко зачинити. Коли почався дощ вона не змогла самотужки зачинити вікно, а коли вже розгулялася злива, то потоки води вже залили підлогу на балконі.

Допомога і вдячність

Вибігши на балкон потрібно було прикласти немало зусиль щоб притиснути вікно і повернути важіль що триматиме його зачиненим. Якщо врахувати ще й дощ, який бив у вікно, то неважко здогадатися як він, став одразу мокрим від дощу. А вона вже стояла з рушником простягаючи йому для того, щоб він витерся.
Вона не просила, вона наказала йому зняти футболку, витертися і прийти на кухню де вона буде готувати каву.

Він роздумував, було дивно, але ж він мріяв про неї, тому втрачати шанс не варто.
Розвісивши футболку на мотузці на балконі, він пішов на кухню і сів на вільний стілець. Одразу відчув як її груди притиснулися до його плеча, коли вона підійшла і почала наливати каву стоячи позаду нього.
Він сидів неначе пронизаний струмом, серце калатало а подих став нерівним. Вона поставила чайник і вже підходячи до столу торкнулася його плеча рукою і ніжно провела від плеча до шиї.
Торкнулася його волосся і нахилившись поцілувала в щічку дякуючи за допомогу.

Мрії збуваються

Він сидів тихо сьорбаючи каву, а вона розповідала про себе. Він слухав її мовчки дивлячись їй у декольте. Лише зараз помітив її повні груди і темні випуклі соски, які просвічувалися крізь блузку. Йому було ніяково, але не міг відвести погляд від такої краси.
Вона це помітила, посміхнулася і припіднявши груди руками спитала чи подобається йому. Відповівши кивком голови, він відчув як у нього прокидається шалене бажання і його неможливо втримати в штанях. Вона ж взяла його за руку і повела в кімнату де одразу штовхнула на ліжко.
Зіпершись на лікті він дивився як вона знімає блузку під якою здіймалися чудові груди із збудженими сосками. Нахилившись над ним, вона почала розстібати ширінку і зтягнувши штани провела своїм волоссям йому по животу від чого він завівся ще дужче.

Вона знала толк в цьому, пестила і цілувала, лизала і кусала доводячи його до шаленства.
Він же з великим задоволенням гладив її по темних кучериках внизу живота повільно просуваючись до заповітного місця. Там уже було мокро та солодко, і він це відчув язиком, коли вона без церемоній сіла йому на обличчя.
Пестили вони одне одного недовго, бо обох долало нестерпне бажання. Вона сіла на нього зверху, він взяв її за груди і вона почала рухатися. Один порух, другий… і він кінчив…

В кімнаті було темно, за вікном світив місяць, а в трусах було мокро від сперми.
Це був лише сон…

One Comment

Додайте коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *